Állásajánlat

A
HUFBAU Piedl Építőpont
csapatába munkatársat keresünk

Építőanyag értékesítő

HA NEKED:

    • van értékesítésben szerzett tapasztalatod,
    • szeretsz vevőkkel foglalkozni, és jól is kommunikálsz velük,
    • jártas vagy az építőanyagok terén,
    • felhasználói szinten kezeled a számítógépet (MS Office szoftverek, levelezés),
    • munkádat megbízhatóan és pontosan végzed,és szeretnéd mindezt elismert szakértő csapatunk tagjaként kamatoztatni, most megteheted!

    Ha van középfokú kereskedelmi vagy építőipari végzettséged, B típusú jogosítványod, esetleg beszélsz egy kicsit (akár alapfokon) németül vagy angolul, akkor előnnyel indulsz!

FELADATAID LESZNEK:

    • vevők szakmai szintű kiszolgálása
    • számlázás, pénztár kezelése
    • áru rendelése, bevételezése
    • árajánlatkészítés

JELENTKEZZ, HA SZERETNÉL

    • hosszútávú munkalehetőséget
    • fix munkaidőt és
    • versenyképes, biztos jövedelmet
    • teljesítményorientált jutalmakkal kiegészítve!

Munkavégzés helye: Balatonalmádi

Legyél Te is a HUFBAU Piedl Építőpont csapatának a tagja!

Nem kell mást tenned, csak küldd a fényképes önéletrajzodat az
i.kovacs@tuzeppiedl.hu címre!